Expoziții




Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Muzeul de Transport Public Corneliu Miklosi

Bulevardul Take Ionescu 56

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Muzeul de Transport Public Corneliu Miklosi

Bulevardul Take Ionescu 56

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Halele Timco

Calea Circumvalațiunii 8-12

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Halele Timco

Calea Circumvalațiunii 8-12

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Halele Timco

Calea Circumvalațiunii 8-12

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)

 



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Casa Isho

Bulevardul Take Ionescu 50

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Casa Isho

Bulevardul Take Ionescu 50

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Muzeul de Artă Arad

Arad, Gheorghe Popa de Teiuș 2-4, etajul II

Program: 11.00 - 17.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Muzeul de Artă Timișoara

Piața Unirii 1

Program: 10.00 - 18.00 (Luni închis)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Muzeul de Artă Timișoara

Piața Unirii 1

Program: 10.00 - 18.00 (Luni închis)



Curatori: Ami Barak și Diana Marincu
Locație: Muzeul de Artă Timișoara

Piața Unirii 1

Program: 10.00 - 18.00 (Luni închis)



Curator: Magda Radu
Locație: Cantina Colegiului Tehnic ”Ion Mincu”

Strada Gheorghe Lazăr 20

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Spațiu independent invitat: Balamuc
Locație: Balamuc

Strada 9 Mai

Program: 11.00 – 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)

 



Spațiu independent invitat: B5 Studio
Locație: Fabrica de Țigări (Misc.)

Program: Marți - Vineri 12.00 - 19.00, Sâmbătă și Duminică 10.00 - 14.00



Spațiu independent invitat: Citi Zenit
Locație: Galeria Calpe / Bastion Maria Theresia

Strada Hector 1

Program: Marți – Vineri 15.00 – 19.00, Sâmbătă și Duminică 11.00 – 14.00



Spațiu independent invitat: Lateral ArtSpace
Locație: Benzinăria

Calea Circumvalațiunii 2-4

Program: Marți – Vineri 15.00 – 19.00, Sâmbătă și Duminică 11.00 – 14.00



Spațiu independent invitat: Spațiul de Artă Contemporană MAGMA
Locație: Galeria Pygmalion/ Casa Artelor

Strada Episcop Augustin Pacha 8

Program: Marți - Vineri 11.00 - 19.00, Sâmbătă 15.00 - 19.00



Spațiu independent invitat: pplus4
Locație: Diverse spații în Timișoara



Spațiu independent invitat: Raft
Locație: Galeria Pygmalion/ Casa Artelor

Strada Episcop Augustin Pacha 8

Program: Marți – Vineri 11.00 – 19.00, Sâmbătă 15.00 – 19.00



Spațiu independent invitat: Sandwich
Locație: Galeria Calpe / Bastion Maria Theresia

Strada Hector 1

Program: Marți – Vineri 15.00 – 19.00, Sâmbătă și Duminică 11.00 – 14.00



Spațiu independent invitat: Asociația Simultan
Locație: Galeria Calpe / Bastion Maria Theresia

Strada Hector 1

Program: Marți – Vineri 15.00 – 19.00, Sâmbătă și Duminică 11.00 – 14.00



Spațiu independent invitat: Tranzit.ro
Locație: Galeria Calpe / Bastion Maria Theresia

Strada Hector 1

Program: Marți – Vineri 15.00 – 19.00, Sâmbătă și Duminică 11.00 – 14.00



Spațiu independent invitat: Asociația Vector
Locație: Galeria Calpe / Bastion Maria Theresia

Strada Hector 1

Program: Marți – Vineri 15.00 – 19.00, Sâmbătă și Duminică 11.00 – 14.00



Curator: Liviana Dan
Locație: Calina

Strada Mărășești 1-4

Program: Luni - Vineri 10 - 18, Sâmbătă 11 - 15



Curator și producător: Galeria Calpe
Locație: Galeria Calpe / Bastion Maria Theresia

Strada Hector 1

Program: Marți – Vineri 15.00 – 19.00, Sâmbătă și Duminică 11.00 – 14.00

 



Curator: Liviana Dan
Locație: Galeria Jecza

Calea Martirilor 51/52-53

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)



Curator și producător: Fundația Triade
Locație: Fundația Triade

Calea Martirilor 51/52-53

Program: 11.00 - 19.00 (Luni închis, cu excepția zilei de 2 octombrie)




   
Fundaţia      
Echipă      
Parteneri      
Voluntari      
Presa      
Ediţia 2015      
Contact      
                    
   
Fundaţia      
Echipă      
Parteneri      
Voluntari      
Presa      
Ediţia 2015      
Contact